Door de kunstenaar met potlood gedateerd en gesigneerd.
Het geheel verkeert in nette conditie.
Verzamelaars van Kunstgenootschap De Luis opgelet:
Zeer recent hebben we een dikke map overgenomen van een overleden verzamelaar. Vol met speciale uitgaves voor, van en over De Luis. Kijk zeker even bij al onze items en de items in de aftersale. Uitnodigingen, affiches, etsen etc. etc.
De komende tijd zullen we veel van deze werken op Kunstveiling plaatsen. Houd het aanbod in de gaten!
Zeer Goed
Tot 10 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 17,00
€ 17,00
Europese Unie
€ 25,00