Isaac Israels - Acht tekeningen
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Jaap Hillenius uit 1971. Nummer 64/75. Titel: Namens de Luis "goodbye to all that". Afmetingen blad H44.5 x b32. Afmetingen voorstelling H32 x b23.5. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Conditie: In goede staat.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 29-12-2017 om 13:29 |
Eindtijd | 10-6-2018 om 20:43 |