Jan Cremer - Altai (zeer, zeer groot werk) - Verkocht

Jan Cremer - Altai (zeer, zeer groot werk) kopen? Bied vanaf 595!

Verkoopprijs: € 684,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Cremer - Altai (zeer, zeer groot werk) kopen? Bied vanaf 595!Jan Cremer - Altai (zeer, zeer groot werk) kopen? Bied vanaf 595!Jan Cremer - Altai (zeer, zeer groot werk) kopen? Bied vanaf 595!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

561 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
  • Jan Cremer (1940)
Jaartal1988
IngelijstIngelijst
Afmetingen114 cm x 78 cm (h x b)
Lijst146 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gigantische zeefdruk van Jan Cremer 'Altai'. gebergte in Mongolië uit 1988
Prachtige, zeer heldere kleuren!

Schitterend gelijst in brede, houten zilverkleurige lijst met passepartout, ophangklaar!

Gezien het zeer grote formaat wordt het werk (kosteloos) bezorgd in Nederland (muv de eilanden) en naar Belgie. Buiten Nederland en België is geen bezorging
Prijs is inclusief 21% BTW

Jan Cremer (1940)

Alle items van deze kunstenaar(36)
FA. (22)

561 verkochte items
105 cm
146 cm
78 cm
114 cm
Dit item is verkocht voor 684,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-06-2022 om 10:32
Eindtijd:29-06-2022 om 19:09
egvanduin
29 jun. / 19:02
€ 595