Jan Cremer - Grote litho ' L'Histoire des Coeurs 02'

Jan Cremer - Grote litho ' L'Histoire des Coeurs 02' kopen? Bied vanaf 325!
  • Jan Cremer (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen78 cm x 54 cm (h x b)
Lijst97 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurrijke grote litho van Jan Cremer, L'Histoire des Coeurs 02 uit 1998.
Genummerd: 47/250. Het werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar.
Literatuur: Cremer grafiek/prints 1956 - 1998.
Mooi gelijst in aluminium lijst met passepartout
Bij foto's van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.
Ivm grootte en kwetsbaarheid wordt werk bezorgd tegen € 35,- en naar België via koerier.

Jan Cremer (1940)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (44)
Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

577 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
76 cm
97 cm
54 cm
78 cm
Starttijd:26-08-2022 om 12:56
Eindtijd:04-09-2022 om 21:57
Openingsbod € 325
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingAlleen per koerier