Jan Cremer - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Papegaai' | 1990
Omschrijving
Jan Cremer (1940-2024)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1990
Techniek
Zeefdruk
Drager
Papier
Ingelijst
Glasschade
Afmetingen
56 x 76 cm (h x b)
Glasschade
61 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Prachtige kleurrijke verbeelding van een papegaai van de hand van Jan Cremer.
Een explosie van kleur met dit keer een wat meer figuratief beeld. Erg leuk voor de liefhebber!
Rechtsonder gesigneerd en gedateerd met potlood door de kunstenaar.
Het geheel verkeert in prima conditie. Klein scheurtje in de glasplaat rechtsonder.
Beschadigd
Scheurtje rechtsonder in de glasplaat. Verder is het geheel in nette conditie.
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,50
Naar België
€ 27,00
€ 27,00
Europese Unie
€ 35,00