Jan Cremer - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Papegaai' | 1990

Jan Cremer - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Papegaai' | 1990 kopen? Bied vanaf 150!
Jan Cremer - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Papegaai' | 1990 kopen? Bied vanaf 150!Jan Cremer - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Papegaai' | 1990 kopen? Bied vanaf 150!Jan Cremer - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Papegaai' | 1990 kopen? Bied vanaf 150!Jan Cremer - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Papegaai' | 1990 kopen? Bied vanaf 150!Jan Cremer - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Papegaai' | 1990 kopen? Bied vanaf 150!Jan Cremer - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Papegaai' | 1990 kopen? Bied vanaf 150!Jan Cremer - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Papegaai' | 1990 kopen? Bied vanaf 150!
  • Jan Cremer (1940-2024)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1990
Ingelijst Glasschade
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Glasschade 61 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtige kleurrijke verbeelding van een papegaai van de hand van Jan Cremer.

Een explosie van kleur met dit keer een wat meer figuratief beeld. Erg leuk voor de liefhebber!

Rechtsonder gesigneerd en gedateerd met potlood door de kunstenaar.

Het geheel verkeert in prima conditie. Klein scheurtje in de glasplaat rechtsonder.
ConditieBeschadigd
Scheurtje rechtsonder in de glasplaat. Verder is het geheel in nette conditie.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 27,00
Naar Duitsland € 27,00
Europese Unie € 35,00