Jan Cremer - Tulpenveld maar met lijst!

Jan Cremer - Tulpenveld maar met lijst! kopen? Bied vanaf 235!
Jan Cremer - Tulpenveld maar met lijst! kopen? Bied vanaf 235!Jan Cremer - Tulpenveld maar met lijst! kopen? Bied vanaf 235!Jan Cremer - Tulpenveld maar met lijst! kopen? Bied vanaf 235!Jan Cremer - Tulpenveld maar met lijst! kopen? Bied vanaf 235!Jan Cremer - Tulpenveld maar met lijst! kopen? Bied vanaf 235!
  • Jan Cremer (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
StijlExpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen61 cm x 78 cm (h x b)
Lijst77 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie zeefdruk van jan Cremer met lijst.  Het werk is van zeer goede kwaliteit! Gesigneerd door de kunstenaar.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.
Verzenden met koerier of zonder lijst per post.

Jan Cremer (1940)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (44)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2162 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1029)
88 cm
77 cm
78 cm
61 cm
Starttijd:13-03-2022 om 08:34
Eindtijd:27-03-2022 om 23:25
Openingsbod € 235
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier