Een werkelijk prachtige Jan Cremer. Dit werk is vol kleur en passie. Een werk uit 1988 - Het werk is opgebouwd uit twee bladen door Jan Cremer Kleine oplage.
Kenmerken:
* Jaartal: 1988 * Techniek: Zeefdruk * Drager: Papier * Onderwerp: Bloemen en Planten * Ingelijst: Ingelijst * Afmetingen: 55 cm x 80 cm (h x b) * Lijst: 88 cm x 108 cm (h x b) * Gesigneerd: Hand-gesigneerd * Oplage: 22/60
Omschrijving Ingelijste zeefdruk bestaande uit twee bladen door Jan Cremer.
Verzenden kan via Swift koeriersdienst - Maar ophalen in Leiderdorp heeft de voorkeur. Verzenden per Post kan - Glas risico is 50% voor de koper - NL = 20 euro BE = 35 euro Het werk wordt altijd aangetekend en verzekerd verzonden.
Ophalen in Leiderdorp heeft de voorkeur. Bij verzending wordt het werk uiterlijk binnen 5 dagen verzonden.U ontvangt altijd een verzendbewijs. Naar het buitenland: Altijd tegen de daadwerkelijk te maken kosten. Alle stukken worden aangetekend en verzekerd verzonden. Bij een glasplaat is 50% risico koper/ verkoper.
Zeer Goed
Het werk maakte eerder deel uit van de eigen Kunstveiling collectie.
koeriersdienst