14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1972 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 62 x 48 cm (h x b) |
Incl. lijst | 88 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 108/200 |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Werk is in goede staat. Er zitten 2 vouwtjes in de linker bovenhoek, valt niet op maar zit er wel. Kijk naar de foto's voor een goede indruk. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 22-6-2022 om 0:07 |
Eindtijd | 30-6-2022 om 21:41 |