Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1961 |
Techniek | Ets |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1 e.a. |
Karakteristieke, krachtige compositie van Jan Montyn uit zijn vroege, en misschien wel beste, periode. Ets op papier (geen watermerk, maar waarschijnlijk Van Gelder & Zonen), met potlood gesigneerd, gedateerd (1961) en genummerd (1/1 e.a.), in verso in potlood getiteld.
In goede conditie; er zitten wat kleine kreukjes in het blad (zoals wel vaker met vroeg werk) en op de achterkant zitten vegen drukinkt. Vergeleken met veel werk uit dezelfde periode is het werk in uitstekende conditie. Deze ets verschilt in kleurstelling met die op de online oeuvre website; deze ets is donkerder links van de lijn markering en lichter in het gedeelte rechts. Persoonlijk vind ik deze mooier want minder vlak.
Afmetingen: 40cm x 32cm (blad), 35cm x 29cm (etsbeeld)
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Er zitten wat kleine kreukjes in het blad (zoals wel vaker met vroeg werk) en op de achterkant zitten vegen drukinkt. Vergeleken met veel werk uit dezelfde periode is het werk in uitstekende conditie. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 23-10-2021 om 13:53 |
Eindtijd | 6-11-2021 om 19:37 |