Jan Roede - Olieverf op paneel, Zonder titel - Ingelijst

Jan Roede - Olieverf op paneel, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 850!
Jan Roede - Olieverf op paneel, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 850!Jan Roede - Olieverf op paneel, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 850!Jan Roede - Olieverf op paneel, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 850!Jan Roede - Olieverf op paneel, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 850!Jan Roede - Olieverf op paneel, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 850!Jan Roede - Olieverf op paneel, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 850!Jan Roede - Olieverf op paneel, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 850!
  • Jan Roede (1914-2007)
Jaartal1973
DragerPaneel
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 62 cm (h x b)
Lijst32 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kenmerkend origineel werk van Jan Roëde.
Het oeuvre van Jan Roede (1914-2007) wordt gekenmerkt door uitbundig kleurgebruik met soms een melancholische of juist humoristische tintje. Net als zijn tijdgenoten van de CoBrA-groep gooide hij alle regels en tradities overboord om zo spontane werken te creëren. Een uitnodiging om zich aan te sluiten bij de CoBrA-groep wees Roede af; hij wilde onafhankelijk blijven en trok zijn eigen plan. Hij exposeerde in binnen- en buitenland, waaronder Zweden en Frankrijk. Omdat zijn naam de Fransen moeilijk was uit te spreken, voegde hij in 1946 een trema aan zijn naam toe: Roëde.

Verspreid over het oppervlak wat lichte oneffenheden, zoals enkele lichte krasjes of minuscule butsjes in paneel. Langs hoeken en rand enkele lichte beschadigingen. Zie ook foto's.

Starttijd:25-01-2023 om 09:15
Eindtijd:05-02-2023 om 19:43
Openingsbod € 850
ObjectlocatieAmstelveen,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier