Jan Sierhuis - Boerenleven

Jan Sierhuis - Boerenleven kopen? Bied vanaf 1000!
Jan Sierhuis - Boerenleven kopen? Bied vanaf 1000!Jan Sierhuis - Boerenleven kopen? Bied vanaf 1000!Jan Sierhuis - Boerenleven kopen? Bied vanaf 1000!Jan Sierhuis - Boerenleven kopen? Bied vanaf 1000!
  • Jan Sierhuis (1928)
Jaartal1985
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 80 cm (h x b)
Lijst103 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Boerenleven. twee mannen leunend op een spade in blauw, groen, zwart. Jan Sierhuis is vooral een expressionistische schilder, geïnspireerd door onder anderen Paul Cézanne, Henri Matisse, van Gogh en Picasso. In zijn jonge jaren schilderde hij naturalistische landschappen. In de jaren vijftig en zestig werkte hij enige tijd vrijwel uitsluitend abstract. In het midden van de jaren zestig ging hij over van het expressionisme naar een periode met vooral menselijke figuren. Sierhuis schakelde over op meer figuratieve thema's, zoals dansende figuren, portretten en landschappen.

Conditie van het schilderij is goed, heeft niet in vochtige of rokerige ruimtes gehangen. Kleuren donker maar helder.

Jan Sierhuis (1928)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  wahevors

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
83 cm
103 cm
80 cm
100 cm
Starttijd:27-05-2022 om 11:33
Eindtijd:05-06-2022 om 22:10
Openingsbod € 1000
ObjectlocatieAlphen aan den Rijn, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie