Jan Sierhuis - Ingekleurde ets met paarden - Verkocht

Jan Sierhuis - Ingekleurde ets met paarden kopen? Bied vanaf 90!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Sierhuis - Ingekleurde ets met paarden kopen? Bied vanaf 90!Jan Sierhuis - Ingekleurde ets met paarden kopen? Bied vanaf 90!Jan Sierhuis - Ingekleurde ets met paarden kopen? Bied vanaf 90!Jan Sierhuis - Ingekleurde ets met paarden kopen? Bied vanaf 90!
  • Jan Sierhuis (1928)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1995
Techniek Ets
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Incl. lijst 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage epreuve dártist

Jan Sierhuis

Titel : Paarden

Gesigneerd rechtsonder en gedateerd 1995

Linksonder E.A. - Epreuve d'artist

Afmeting :  +/- 50x40cm

Conditite : Zo goed als nieuw

Binnen Nederland € 11,00