Jan Sierhuis - JAN SIERHUIS 2 x ZEEFDRUK/ LITHO DANSERES - Verkocht

JAN SIERHUIS 2 x ZEEFDRUK/ LITHO    DANSERES kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

JAN SIERHUIS 2 x ZEEFDRUK/ LITHO    DANSERES kopen? Bied vanaf 1!JAN SIERHUIS 2 x ZEEFDRUK/ LITHO    DANSERES kopen? Bied vanaf 1!JAN SIERHUIS 2 x ZEEFDRUK/ LITHO    DANSERES kopen? Bied vanaf 1!JAN SIERHUIS 2 x ZEEFDRUK/ LITHO    DANSERES kopen? Bied vanaf 1!JAN SIERHUIS 2 x ZEEFDRUK/ LITHO    DANSERES kopen? Bied vanaf 1!JAN SIERHUIS 2 x ZEEFDRUK/ LITHO    DANSERES kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Sierhuis (1928)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

2 Originele zeefdrukken/ lithos van de Bekende kunstenaar Jan Sierhuis, vriend van de CoBrA kunstenaars.

Nooit ingelijst geweest.

30 x 41.5 cm

Galeriewaarde ongeveer 500/750 euro

U bent van harte welkom in het mooie Twentse KUNST Stadje Ootmarsum om het op te halen of laten bezorgen door een koerier. Buitenland in overleg.