Jan Sierhuis - Jan Sierhuis, Dier in een landschap, litho uit 1985. 11/100 in goede staat. - Verkocht

Jan Sierhuis - Jan Sierhuis, Dier in een landschap, litho uit 1985. 11/100 in goede staat. kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Sierhuis - Jan Sierhuis, Dier in een landschap, litho uit 1985. 11/100 in goede staat. kopen? Bied vanaf 100!Jan Sierhuis - Jan Sierhuis, Dier in een landschap, litho uit 1985. 11/100 in goede staat. kopen? Bied vanaf 100!
  • Jan Sierhuis (1928)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie litho van Jan Sierhuis in goede staat met lijst en passe partout maar het heeft de aanbeveling de prent opnieuw in te laten lijsten. Het lijstwerk is nu niet veel waard. De prent is ca 72 x 51 cm maar met lijst is de maat 91 x 71 cm. Gesigneerd en genummerd 11/100 uit 1985. Het werk kan worden opgehaald en/of vooraf in worden bekeken bij galerie Rotor in Arkel. Het n kan worden verzonden via een koerier of zonder lijst en passe partout worden toegezonden via aangetekende post.