| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer herkenbaar werk van Jan Sierhuis. Litho op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘90) en genummerd (29/35). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in goede conditie. Blad heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten langs de randen aan de achterkant. Daarna is het blad waarschijnlijk opgerold bewaard want er zitten in verticale richting lichte kreukjes in het blad. Opnieuw ingelijst, al dan niet gemonteerd op een achtergrond, is dit niet of nauwelijks meer te zien en zeker niet hinderlijk, mijns inziens.
Afmetingen: 79cm x 57cm
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Diemen, Nederland |
| Garantie | |