Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - handgesigneerd + certificaat
Ben Deiman - Foto, Serendipity IV -Ingelijst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Handgesigneerde zwart - wit litho van Jan Sierhuis uit 1974. Afmetingen: 21,5 x 32,2 cm. De litho is rechtsonder gesigneerd en gedateerd met potlood. Gedrukt op 200 grams beter houtvrij tekenpapier van van Gelder. Conditie: in goede staat. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 20-12-2017 om 19:32 |
Eindtijd | 29-12-2017 om 20:32 |