| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: Flamenco (rood)
Jaartal: 2002
Afmetingen blad: 56,5 cm x 79 cm
Oplage: 26/55
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In goede staat; het papier is aan de linkerkant beschadigd, buiten beeld.
| Transport | |
| Garantie | |