| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kenmerkende litho van Jan Sierhuis. Het werk is niet van een titel voorzien, wel van signatuur, oplagenummer 41 / 50 en jaartal '88 met potlood. De litho is met nieuw zuurvrij passe partout ingelijst in een aluminium lijst van 80 x 60 cm. De afbeelding is 48 x 43 cm. De conditie is goed, enkele oxidatievlekjes, hoofdzakelijk in de marge, in beeld nauwelijks zichtbaar. De litho kan zo aan de muur.
Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of op kosten van de koper per koerier worden verzonden.
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Breda, Nederland |
| Garantie | |