Jan Sierhuis - Jan Sierhuis: Litho, Hommage a Picasso - Verkocht

Jan Sierhuis: Litho, Hommage a Picasso kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Sierhuis: Litho, Hommage a Picasso kopen? Bied vanaf 50!Jan Sierhuis: Litho, Hommage a Picasso kopen? Bied vanaf 50!Jan Sierhuis: Litho, Hommage a Picasso kopen? Bied vanaf 50!Jan Sierhuis: Litho, Hommage a Picasso kopen? Bied vanaf 50!Jan Sierhuis: Litho, Hommage a Picasso kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan Sierhuis (1928)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Titel: Hommage a Picasso
Jaartal: 1973
Afmetingen blad: 77 cm x 55 cm
Oplage: 94/190
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Lithografie op geschept papier
Ingelijst: Nee
Conditie: Beeld in goede staat, maar wat kreuk voornamelijk aan de randen (rechterrand, zie foto) en wat lichte krasjes boven in het werk (in het donkere gedeelte).
Uitgever: Uitgegeven door prent 190