| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: Hommage a Picasso
Jaartal: 1973
Afmetingen blad: 77 cm x 55 cm
Oplage: 94/190
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Lithografie op geschept papier
Ingelijst: Nee
Conditie: Beeld in goede staat, maar wat kreuk voornamelijk aan de randen (rechterrand, zie foto) en wat lichte krasjes boven in het werk (in het donkere gedeelte).
Uitgever: Uitgegeven door prent 190
| Transport | |
| Garantie | |