| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie zeefdruk van Jan Sierhuis uit 1973, uitgegeven door Prent 190. Handgesigneerd, gedateerd en genummerd. Dit is nummer 79 uit een oplage van 190 stuks. In goede conditie; klein scheurtje midden boven (zie foto) en wat lichte randkreuk.
Door de kunstenaar met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd 79/190. Afmetingen: 55cm x 77cm.
Opsturen tegen kosten, of evt. ophalen in Urecht
| Transport | |
| Garantie | |