Jan Sierhuis - Jan Sierhuis, litho, "Hommage aan Picasso", Prent 190, 1973 - Verkocht

Jan Sierhuis, litho, "Hommage aan Picasso", Prent 190, 1973 kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Sierhuis, litho, "Hommage aan Picasso", Prent 190, 1973 kopen? Bied vanaf 35!Jan Sierhuis, litho, "Hommage aan Picasso", Prent 190, 1973 kopen? Bied vanaf 35!
  • Jan Sierhuis (1928)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie  zeefdruk van Jan Sierhuis uit 1973, uitgegeven door Prent 190. Handgesigneerd, gedateerd en genummerd.  Dit is nummer 79 uit een oplage van 190 stuks.  In goede conditie; klein scheurtje midden boven (zie foto) en wat lichte randkreuk.

Door de kunstenaar met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd 79/190. Afmetingen: 55cm x 77cm.

Opsturen tegen kosten, of evt. ophalen in Urecht