Jan Sierhuis - Jan Sierhuis - Litho uit - Verkocht

Jan Sierhuis - Litho uit  kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Sierhuis - Litho uit  kopen? Bied vanaf 100!Jan Sierhuis - Litho uit  kopen? Bied vanaf 100!Jan Sierhuis - Litho uit  kopen? Bied vanaf 100!Jan Sierhuis - Litho uit  kopen? Bied vanaf 100!
  • Jan Sierhuis (1928)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Vrouw met paard - gesigneerde grafiek -- 1996

Prachtig werk van Jan Sierhuis , vervaardigd in 1996
Formaat : 50 x 70 cm.
gesigneerd en gedateerd
Nummer oplage :E.A.  Epreuve D'artist .
Conditite : in zeer goede conditie

Afhalen of laten brengen is een pré - indien verzonden dan excl omlijsting NL 15.- / BE 30.- .