Jan Sierhuis - Jan Sierhuis, Lithografie, gesigneerd, ingelijst achter glas - Verkocht

Jan Sierhuis, Lithografie, gesigneerd, ingelijst achter glas kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Sierhuis, Lithografie, gesigneerd, ingelijst achter glas kopen? Bied vanaf 125!Jan Sierhuis, Lithografie, gesigneerd, ingelijst achter glas kopen? Bied vanaf 125!Jan Sierhuis, Lithografie, gesigneerd, ingelijst achter glas kopen? Bied vanaf 125!Jan Sierhuis, Lithografie, gesigneerd, ingelijst achter glas kopen? Bied vanaf 125!Jan Sierhuis, Lithografie, gesigneerd, ingelijst achter glas kopen? Bied vanaf 125!
  • Jan Sierhuis (1928)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Jan Sierhuis
Rode stoel en doos
Afmeting lithografie 57 cm x 77 cm
Afmeting lijst 70 cm x 90 cm (ingelijst achter glas in mooie metalen frame)
Kleine oplage 30/35
Gesigneerd met potlood
In perfecte staat