Jan Sierhuis
Rode stoel en doos
Afmeting lithografie 57 cm x 77 cm
Afmeting lijst 70 cm x 90 cm (ingelijst achter glas in mooie metalen frame)
Kleine oplage 30/35
Gesigneerd met potlood
In perfecte staat