| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie litho van Jan Sierhuis in goudkleurige houten lijst en witte passe partout. De prent is 50 x 65 cm maar met lijst is de maat 78 x 93 cm. Gesigneerd en genummerd IX/X.
Het werk kan worden opgehaald en/of vooraf in worden bekeken bij galerie Rotor in Arkel. Het verkeert in prima conditie en kan worden verzonden via een koerier of zonder lijst en passe partout worden toegezonden via aangetekende post.
ZZOC
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arkel, Nederland |
| Garantie | |