| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige Originele E.A. piezografiek van de internationale bekende Kunstenaar Jan Sierhuis uit Amsterdam.
Absoluut mooi werk !
Nooit ingelijst geweest !
Op speciaal dik papier.
Afmetingen : 57 x 77 cm.
De kleuren zijn in het echt veel mooier.
Authenticiteit 100 % gegarandeerd !
Foto signeren ter inzage !
Op zeer special dik papier met druk stempel !
Zijn werken zijn opgenomen in de grote internationale Kunst collecties.
En in de bekende Museums ( Stedelijk ) etc…..
Jan Sierhuis stond samen met Appel, Corneille en Lucebert in het centrum van de naoorlogse ontwikkelingen in de kunst. In 1945 werd hij toegelaten op de avondopleiding van de Rijksakademie van beeldende kunsten, die hij na een conflict verliet. Hij was in 1947 betrokken bij de Experimentelen en in 1948 bij de CoBrA-groep.
Sierhuis verkreeg voor zijn werk de Koninklijke Subsidie voor de Schilderkunst, de Thérèse van Duyl-Schwartze portretprijs en een eervolle vermelding bij de Prix de Rome. In 2002 werd hij Officier in de Orde van Oranje-Nassau.
Hij brengt veel zomers door in Spanje. Zijn passie voor de flamenco heeft invloed op veel van zijn werken.
Zie foto : Boeken van Sierhuis en een gedeelte van zijn expositie lijstt in de wereld.
I.v.m. de dikte van het papier kan het niet in een koker opgestuurd worden !
U bent van harte welkom in het mooie Kunst Stadje Ootmarsum of u kunt het laten bezorgen door een koerier. Buitenland in overleg.
| Transport | |
| Garantie | |