Jan Sierhuis - Jan Sierhuis: Schetsboek. 20 gesigneerde litho's + extra's - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Jan Sierhuis (1928)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
In opdracht geveild:
(21-21-1)

Jan Sierhuis en Bert Schierbeek. Schetsboek. Deze uitgave bevat 20 litho's van Jan Sierhuis, allen met de hand gesigneerd. Tevens een gedicht op 4 bladen van Bert Schierbeek (litho) en een foto (1x litho, 1x echte foto) van Nico Koster van Sierhuis en Schierbeek. In de originele map (nummer 25) en in zeer goede staat. Het is zonde om deze set uit elkaar te halen, al zouden de gesigneerde lithos per stuk natuurlijk meer opbrengen.

Op 1 litho staat nog een tekst van Jan Sierhuis in pen: Schilderen is voor mij een voortdurend gevecht met mij zelf. Elke dag het gevoel te hebben dat je er niets van kan. Jan.

Titel: Schetboek Jan Sierhuis, gedicht Bert Schierbeek
Jaartal: 1974
Afmetingen litho's : 32cm x 21,5cm (20x)
Afmetingen map: 26cm x 36cm
Gesigneerd: Ja. Colofon is gesigneerd met pen door beide kunstenaars. Litho's allen met potlood gesigneerd door Jan Sierhuis (J.S. '74)
Ingelijst: N.v.t
Oplage: 250

Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat.

Afhandeling:

Garantie:

Informatie: