Jan Sierhuis - Jan Sierhuis, tekening: Jongen in rolstoel, 1960, handgesigneerd - Verkocht

Jan Sierhuis, tekening: Jongen in rolstoel, 1960, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 135!
Tekening / Aquarel

Jan Sierhuis, tekening: Jongen in rolstoel, 1960, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 135!Jan Sierhuis, tekening: Jongen in rolstoel, 1960, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 135!
  • Jan Sierhuis (1928)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Kunstenaar: Jan Sierhuis

Opmerking: Deze tekening is afkomstig uit het receptieboek van de bekende Galerie D'Eendt uit Amsterdam en volledig gegarandeerd. De vroegere eigenaren van Galerie D'Eendt nodigden kunstenaars die bij hen exposeerden vaak uit voor een diner thuis, waar zij de kunstenaars vroegen een werk te maken in hun "receptieboek".

Titel: Jongen in rolstoel

Techniek: potloodtekening

Jaar: 1960

Afmetingen werk: 23 x 17cm

Afmetingen inclusief lijst: 31 x 25 cm

Ingelijst: Ja

Gesigneerd: Handgesigneerd

Conditie:

In goede staat.

De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.

ZZTEK

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoek van holland, Nederland