| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Kunstenaar: Jan Sierhuis
Opmerking: Deze tekening is afkomstig uit het receptieboek van de bekende Galerie D'Eendt uit Amsterdam en volledig gegarandeerd. De vroegere eigenaren van Galerie D'Eendt nodigden kunstenaars die bij hen exposeerden vaak uit voor een diner thuis, waar zij de kunstenaars vroegen een werk te maken in hun "receptieboek".
Titel: Jongen in rolstoel
Techniek: potloodtekening
Jaar: 1960
Afmetingen werk: 23 x 17cm
Afmetingen inclusief lijst: 31 x 25 cm
Ingelijst: Ja
Gesigneerd: Handgesigneerd
Conditie:
In goede staat.
De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
ZZTEK
| Transport | |
| Garantie | |