| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Ingelijste zeefdruk van Jan Sierhuis. Titel: figuren met wijn en Nederlandse vlaggen. Nummer: 24/35. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen incl. lijst: H73 x b88 cm, afmetingen voorstelling: H50 x b62 cm. .Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in goed staat.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
| Transport | |
| Garantie | |