Jan Sierhuis - Jan Sierhuis, Zeefdruk, Flamenco - Verkocht

Jan Sierhuis, Zeefdruk, Flamenco kopen? Bied vanaf 195!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Jan Sierhuis (1928)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Fraaie zeefdruk, gesigneerd Jan Sierhuis '00, nummer 25 van oplage 55. Ingelijst in eenvoudige lijst. Afmetingen zeefdruk 54-74 cm, lijst met smal pass-partout 61 bij 81 cm. Graag ophalen.