Jan Sierhuis - Kleurenlitho vanJan Sierhuis. De danseres. - Verkocht

Kleurenlitho vanJan Sierhuis. De danseres. kopen? Bied vanaf 110!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Jan Sierhuis (1928)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie litho van Jan Sierhuis uit 1988. De Danseres. Oplage 35/120. Gesigneerd.

Goed ingelijst in witte lijst.

afmeting 82 X 110 cm.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Koog aan de zaan, Nederland