| Type kunstwerk | Schilderij |
| Jaartal | 1954 |
| Techniek | Acryl |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 56 x 74 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 60 x 78 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooi schilderij van Jan Sierhuis . Titel: Een huis omringd door gras, bomen en een kudde. Afmetingen incl lijst: H60 x b78 cm; Afmetingen voorstelling: H56 x b74 cm. Het werk is middenonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
| Conditie | |||
| Conditie | Goed | ||
| In goede staat | |||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
| Extra | Bij een aankoopbedrag boven de € 500,- euro betaalt u een toeslag van (maximaal) € 7,50 voor extra verzekerde verzending | ||
| Garantie | |||