Jan Sierhuis - Zeefdruk, schitterend ingelijst - Verkocht

Jan Sierhuis - Zeefdruk, schitterend ingelijst kopen? Bied vanaf 235!
  • Jan Sierhuis (1928)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
IngelijstIngelijst
Afmetingen69 cm x 48 cm (h x b)
Lijst92 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Afmeting:48 x 69
  • Maat lijst:71 x 92
  • Handgesigneerd:Ja, rechtsonder
  • Lijst:Zilverkleurige BARTH lijst, zuurvrij ingelijst, met passepartout
  • Datum:1991
  • Techniek:Zeefdruk, genummerd 145/200
  • Vanwege de grootte en kwetsbaarheid verdient bezorgen de voorkeur (muv de eilanden)
    I.v.m. coronacrisis is bezorgen in Nederland  € 20,00 muv de eilanden en naar België via koerier (zie onderstaand).
    Het risico op glasbreuk is voor rekening van koper.
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Dit item is verkocht voor 270,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-05-2020 om 09:44
Eindtijd:28-06-2020 om 20:55
Klaarover
28 jun. / 19:06
€ 235