Jan Sierhuis - Zonder titel - Verkocht

Jan Sierhuis - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Sierhuis - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Jan Sierhuis - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Jan Sierhuis - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Jan Sierhuis - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Jan Sierhuis - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
  • Jan Sierhuis (1928)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1990
Techniek Ets
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 52 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 22 / 25
Fraaie (kleur)ets met aquatint van Jan Sierhuis. Kleine oplage van slechts 25 exemplaren. De randen van de etsplaat hebben de afmetingen 59 x 46 cm  Het gehele vel papier meet  63 x 52 cm.
Goed, doch iets vergeeld van vorige inlijsting.
Binnen Nederland € 8,50