Jan Toorop - Heilige familie bij lijdensweg Jezus - Verkocht

Jan Toorop - Heilige familie bij lijdensweg Jezus kopen? Bied vanaf 85!
Prenten & Uitgaves

Jan Toorop - Heilige familie bij lijdensweg Jezus kopen? Bied vanaf 85!Jan Toorop - Heilige familie bij lijdensweg Jezus kopen? Bied vanaf 85!Jan Toorop - Heilige familie bij lijdensweg Jezus kopen? Bied vanaf 85!Jan Toorop - Heilige familie bij lijdensweg Jezus kopen? Bied vanaf 85!Jan Toorop - Heilige familie bij lijdensweg Jezus kopen? Bied vanaf 85!Jan Toorop - Heilige familie bij lijdensweg Jezus kopen? Bied vanaf 85!
  • Jan Toorop (1858-1928)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1924
TechniekLitho
OnderwerpReligieus
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 x 22 cm (h x b)
Incl. lijst48 x 32 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Heel mooi werk van Toorop .
In zeer goede staat.

Deze afbeelding word zelden aangeboden er valt heel veel op te zien hieronder een voorbeeld.

christelijk religieuze voorstelling, Maria met kind, man, jongen, pilaar, bloem (onderdeel van plant), brug, zwaan, water, kruis, paard, engel.

Jan Toorop, de vader van Charley Toorop, is een van de belangrijke Nederlandse avant-gardeschilders van de decennia voor en na 1900. Hij schilderde, aquarelleerde, etste en tekende landschappen, figuren, naakten en portretten. Toorops keuze van Katwijk als woonplaats was het gevolg van de grote aantrekkingskracht die de zee op hem uitoefende. Het stille vissersdorp en het water hebben de schilder geïnspireerd tot het maken van sommige van zijn belangrijkste werken. In 1887 ziet Toorop werk van Georges Seurat; het pointillisme, dat dan aan het begin van zijn artistieke ontwikkeling staat, neemt hij onmiddellijk over, zij het op een geheel eigen manier. In Zeeland, waar hij van 1903 tot 1922 de zomers doorbracht, bracht hij dit veelvuldig in praktijk. In de periode 1903 tot 1922 verbleef Jan Toorop 's zomers in het Zeeuwse Domburg

Binnen Nederland € 7,75
Naar België € 10,70
Naar Duitsland € 10,70
Europese Unie € 13,00

ObjectlocatieGroningen,  Nederland
Starttijd31-1-2024 om 22:45
Eindtijd9-2-2024 om 22:55
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken