Jan Toorop - HET GEBED (ZELFPORTRET) / KLEURLITHO / 80x70cm - Verkocht

Jan Toorop - HET GEBED (ZELFPORTRET) / KLEURLITHO / 80x70cm kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Jan Toorop - HET GEBED (ZELFPORTRET) / KLEURLITHO / 80x70cm kopen? Bied vanaf 1!Jan Toorop - HET GEBED (ZELFPORTRET) / KLEURLITHO / 80x70cm kopen? Bied vanaf 1!Jan Toorop - HET GEBED (ZELFPORTRET) / KLEURLITHO / 80x70cm kopen? Bied vanaf 1!Jan Toorop - HET GEBED (ZELFPORTRET) / KLEURLITHO / 80x70cm kopen? Bied vanaf 1!Jan Toorop - HET GEBED (ZELFPORTRET) / KLEURLITHO / 80x70cm kopen? Bied vanaf 1!Jan Toorop - HET GEBED (ZELFPORTRET) / KLEURLITHO / 80x70cm kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Toorop (1858-1928)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1927
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Jan Toorop 1858-1928).
Titel: "Het Gebed" (Zelfportret).
Kleurlithografie op papier (op basis van schilderij uit 1927).
Signatuur in de plaat.
1927 in de plaat.
Geen nummering.
"Auteursrecht bij Vorst en ... Amsterdam".
"NRM Leiden".
Droogstempel "Copyright Vorst Amsterdam".
Mindere staat. Gebruind. Foxing. Resten plakband verso.
Blad: 80x70cm.
Verso: notities voor oude inlijsting.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12.50 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 16.50 euro.
Europa: 18.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

ConditieRedelijk
Mindere staat.
Gebruind.
Foxing.
Resten plakband verso.

PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 12,50
Naar Nederland € 14,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 25,00