Jan Toorop - HET GEBED (ZELFPORTRET) / KLEURLITHO / 80x70cm - Verkocht

Jan Toorop - HET GEBED (ZELFPORTRET) / KLEURLITHO / 80x70cm kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Jan Toorop - HET GEBED (ZELFPORTRET) / KLEURLITHO / 80x70cm kopen? Bied vanaf 1!Jan Toorop - HET GEBED (ZELFPORTRET) / KLEURLITHO / 80x70cm kopen? Bied vanaf 1!Jan Toorop - HET GEBED (ZELFPORTRET) / KLEURLITHO / 80x70cm kopen? Bied vanaf 1!Jan Toorop - HET GEBED (ZELFPORTRET) / KLEURLITHO / 80x70cm kopen? Bied vanaf 1!Jan Toorop - HET GEBED (ZELFPORTRET) / KLEURLITHO / 80x70cm kopen? Bied vanaf 1!Jan Toorop - HET GEBED (ZELFPORTRET) / KLEURLITHO / 80x70cm kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Toorop (1858-1928)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1927
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 x 70 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Jan Toorop 1858-1928).
Titel: "Het Gebed" (Zelfportret).
Kleurlithografie op papier (op basis van schilderij uit 1927).
Signatuur in de plaat.
1927 in de plaat.
Geen nummering.
"Auteursrecht bij Vorst en ... Amsterdam".
"NRM Leiden".
Droogstempel "Copyright Vorst Amsterdam".
Mindere staat. Gebruind. Foxing. Resten plakband verso.
Blad: 80x70cm.
Verso: notities voor oude inlijsting.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12.50 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 16.50 euro.
Europa: 18.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

ConditieRedelijk
Mindere staat.
Gebruind.
Foxing.
Resten plakband verso.

PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 12,50
Naar Nederland € 14,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 25,00

ObjectlocatieBrasschaat,  België
Starttijd21-2-2024 om 7:41
Eindtijd6-3-2024 om 21:07
Biedingen (5)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken