Jan Toorop - Zielengang - Verkocht

Jan Toorop - Zielengang kopen? Bied vanaf 77!
Prenten & Uitgaves

Jan Toorop - Zielengang kopen? Bied vanaf 77!Jan Toorop - Zielengang kopen? Bied vanaf 77!Jan Toorop - Zielengang kopen? Bied vanaf 77!
  • Jan Toorop (1858-1928)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1920
TechniekLitho
OnderwerpReligieus
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 x 15.5 cm (h x b)
Incl. lijst28 x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
In prima staat
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

ObjectlocatieGroningen,  Nederland
Starttijd28-2-2024 om 20:05
Eindtijd4-3-2024 om 11:17
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken