In opdracht geveild:
(32-32-1)
Originele tekening van Jan Wiegers op groot formaat. Houtskool op bruin papier.
In passepartout gezet en als zodaning geveild.
Titel: Berglandschap
Jaartal: 1939
Afmetingen: 35cm x 48cm (ex. passepartout)
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood + '39
Ingelijst: Nee
Conditie: Goed
Het werk is in zeer goede staat, maar dus wel in een passepartout gezet. Deze dient vervangen te worden, want is vuil en wat vergeeld.
Afhandeling:
Garantie:
Informatie: