Jan Wiegers - Jan Wiegers: Originele houtskool tekening. Berglandschap. - Verkocht

  • Jan Wiegers (1893-1959)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
In opdracht geveild:
(32-32-1)

Originele tekening van Jan Wiegers op groot formaat. Houtskool op bruin papier.
In passepartout gezet en als zodaning geveild.

Titel: Berglandschap
Jaartal: 1939
Afmetingen: 35cm x 48cm (ex. passepartout)
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood + '39
Ingelijst: Nee

Conditie: Goed
Het werk is in zeer goede staat, maar dus wel in een passepartout gezet. Deze dient vervangen te worden, want is vuil en wat vergeeld.

Afhandeling:

Garantie:

Informatie: