FA. (11)

Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Arend en de Uil

Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Arend en de Uil kopen? Bied vanaf 1!
Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Arend en de Uil kopen? Bied vanaf 1!Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Arend en de Uil kopen? Bied vanaf 1!Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Arend en de Uil kopen? Bied vanaf 1!Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Arend en de Uil kopen? Bied vanaf 1!Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Arend en de Uil kopen? Bied vanaf 1!Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Arend en de Uil kopen? Bied vanaf 1!Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Arend en de Uil kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KeesvanDongenArt
FA. (23)

Lid sinds 2017
382 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1945
TechniekVaria
Afmetingen30.3 cm x 22.3 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Ets door Jeanne Bieruma Oosting: "De Arend en de Uil"

Een fabel van Jean La Fontaine - L'aigle et le Hibou

Afmetingen Ets: 11.6 x 9 cm
Papierformaat: 30,3 x 22,3

Gesigneerd in de ets linksonder met J.O.

De ets wordt veilig verpakt en verzonden tussen 2 houten plaatjes.

Sluit over 4d 4u 57m 29s
Huidig bod€ 48
Volgend minimum bod: € 53
ObjectlocatieRaamsdonksveer, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:20-06-2022 om 16:52
Eindtijd:03-07-2022 om 20:32
Biedingen (12)
JanPrinsse
gisteren / 22:36
€ 48
Empysoriginal
gisteren / 22:36
€ 45
Empysoriginal
25 jun. / 13:22
€ 38
galerietweebijdrie
25 jun. / 13:22
€ 33
Empysoriginal
25 jun. / 13:21
€ 28
galerietweebijdrie
25 jun. / 13:21
€ 23
Empysoriginal
25 jun. / 10:30
€ 18
galerietweebijdrie
25 jun. / 10:29
€ 13
Empysoriginal
25 jun. / 10:29
€ 10
galerietweebijdrie
22 jun. / 16:38
€ 5
Haesco
21 jun. / 15:42
€ 3
Fabbricotti
21 jun. / 09:19
€ 1