Een van de beroemde fabels die La Fontaine heeft opgeschreven : "De Haas en de schildpad "
In de fabel over de haas en de schildpad houden de twee dieren een wedloop. De haas denkt makkelijk te zullen winnen en spant zich totaal niet in. Onderweg denkt hij gerust een dutje te kunnen doen, maar als hij wakker wordt, heeft de schildpad de finish al bereikt. Zo verliest de haas toch de wedstrijd.
De moraal van het verhaal is dat je niemand mag onderschatten. Het komt erop neer dat de aanhouder wint.
Een van de etsen uit het boek La Fontaine - de krekel en de mier.
In dit boek werden de verhalen aangekleed met etsen van Jeanne Bieruma Oosting.
Etsmaat : 20 x 5 cm Papiermaat : 30 x 22.5 cm.
Gesigneerd in de etsplaat links-onderin met J.O. - Jeanne Oosting
Bij dit exemplaar komt de Franse tekst en de Nederlandse vertaling van deze tekst erbij.
De ets wordt veilig verzonden tussen 2 houten plaatjes.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 8,60
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 20,00