Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Stads-Rat en de Veld-Rat - Verkocht

Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Stads-Rat en de Veld-Rat kopen? Bied vanaf 50!
Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Stads-Rat en de Veld-Rat kopen? Bied vanaf 50!Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Stads-Rat en de Veld-Rat kopen? Bied vanaf 50!Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Stads-Rat en de Veld-Rat kopen? Bied vanaf 50!Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Stads-Rat en de Veld-Rat kopen? Bied vanaf 50!Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Stads-Rat en de Veld-Rat kopen? Bied vanaf 50!Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Stads-Rat en de Veld-Rat kopen? Bied vanaf 50!Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Stads-Rat en de Veld-Rat kopen? Bied vanaf 50!Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Stads-Rat en de Veld-Rat kopen? Bied vanaf 50!Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Stads-Rat en de Veld-Rat kopen? Bied vanaf 50!
  • Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1945
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30.3 cm x 22.3 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Ets door Jeanne Bieruma Oosting: "De stads-rat en de veld-rat"

Een fabel van Jean La Fontaine - Le rat de ville et le rat des champs.
Afmetingen Ets: 14,6 x 10 cm
Papierformaat: 30,3 x 22,3
De ets zat in een boek met andere etsen.

De ets wordt vlak tussen 2 houten plaatjes in verzonden.

Dit item is verkocht voor 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-10-2022 om 18:50
Eindtijd:06-11-2022 om 20:54
Biedingen (6)
marijo890
06 nov. / 20:44
€ 80
ArtistMIL1
06 nov. / 20:44
€ 75
ArtistMIL1
06 nov. / 18:35
€ 70
marijo890
06 nov. / 18:34
€ 60
ArtistMIL1
06 nov. / 18:34
€ 60
marijo890
29 okt. / 01:16
€ 50