Soldaten en Burgers is geschreven door Ambrose Bierce en in het Nederlands vertaald door Jan Spierdijk. Deze originele uitgave uit 1949 is geïllustreerd met originele houtgravures door Jeanne Bieruma Oosting. Onder andere de bekende houtsnede van de Slang uit het verhaal de man en de slang vind zijn oorsprong in dit boek.
Het boek is algemeen gezien in nette staat voor zijn leeftijd. De voorste en achterste pagina’s hebben iets meer vlekjes, zoals op de foto’s te zien. Alle houtgravures zijn prachtig en onaangetast.
Goed
In nette onbeschadigde staat, op het schutblad staat een naam geschreven. Enkele ouderdomvlekjes op het papier, met name voorin en achterin. In de kern van het boek is dit niet zozeer aanwezig.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oostwold, Nederland
Tot 10 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00