Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerde en genummerde zeefdruk, van Jef Diederen uit 1991. In top conditie. Papierformaat 80 x 60 cm. Nummer 243 uit een serie van 250. De zeefdruk kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
ZZAL
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 7-8-2023 om 9:58 |
Eindtijd | 21-8-2023 om 19:03 |