Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1987 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 85 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Het werk is aan de bovenzijde in de hoeken op een stevige ondergrond gemonteerd. Hierdoor is het papier netjes intact gebleven. Een paar kleine ribbels, op de plaatsen waar het gemonteerd is. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Woudrichem, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Woudrichem, Nederland |
Starttijd | 28-3-2022 om 16:34 |
Eindtijd | 24-5-2022 om 14:44 |