Jef Diederen - Litho (zeer groot)

Jef Diederen - Litho (zeer groot) kopen? Bied vanaf 65!
  • Jef Diederen (1920-2009)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie grote litho van de hand van Jef Diederen
Handgesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood.
Oplagenummer: 48/100

Starttijd:24-08-2022 om 14:16
Eindtijd:02-09-2022 om 22:24
Openingsbod € 65
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland