Jef Diederen - Mooi hoofd, litho

Jef Diederen - Mooi hoofd, litho kopen? Bied vanaf 40!
Jef Diederen - Mooi hoofd, litho kopen? Bied vanaf 40!Jef Diederen - Mooi hoofd, litho kopen? Bied vanaf 40!Jef Diederen - Mooi hoofd, litho kopen? Bied vanaf 40!
  • Jef Diederen (1920-2009)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Karakteristiek, kleurrijk werk van Jef Diederen. Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘96) en genummerd (25/100). In mint conditie.

Afmetingen: 50cm x 38cm

Jef Diederen (1920-2009)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (11)
Geplaatst door  Rosser
FA. (176)

3033 verkochte items
Alle items van deze verkoper (236)
38 cm
50 cm
Starttijd:21-08-2022 om 14:39
Eindtijd:04-09-2022 om 19:56
Openingsbod € 40
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa