Jef dieteren. Amsterdamse Limburger Kleuren litho uit 1996 87/100 50x38
Litho kan in overleg ook worden afgehaald in Den Bosch
Nieuwstaat
Nooit ingelijst, altijd bewaard in donker
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50