Joop Moesman - Litho: Boomvrouw - 1971 - Verkocht

Joop Moesman - Litho: Boomvrouw - 1971 kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Joop Moesman - Litho: Boomvrouw - 1971 kopen? Bied vanaf 100!Joop Moesman - Litho: Boomvrouw - 1971 kopen? Bied vanaf 100!Joop Moesman - Litho: Boomvrouw - 1971 kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
Alle items van deze verkoper (315)
  • Joop Moesman (1909-1988)
Jaartal1971
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage162/190
Litho van Joop Moesman. "Boomvrouw".  Jaar: 1971. Nummer: 162/190.  Afmetingen blad: H57x b77cm. Afmetingen voorstelling: H45 x b40cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat

Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-01-2020 om 21:35
Eindtijd:24-01-2020 om 21:32
leidsche87rijn
23 jan. / 17:06
€ 100