Joop Moesman - Litho: Gevallen - 1973 - Verkocht

Joop Moesman - Litho: Gevallen - 1973 kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Joop Moesman - Litho: Gevallen - 1973 kopen? Bied vanaf 125!Joop Moesman - Litho: Gevallen - 1973 kopen? Bied vanaf 125!Joop Moesman - Litho: Gevallen - 1973 kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (313)
  • Joop Moesman (1909-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage61/190
Litho van Joop Moesman, uitgegeven door Prent 190.  Titel: Gevallen. Nummer: 61/190.  Afmetingen blad: H51 x b66cm. Afmetingen voorstelling: H32 x b60cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.

In goede staat

Joop Moesman (1909-1988)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
66 cm
51 cm
Dit item is verkocht voor 143,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-01-2020 om 19:21
Eindtijd:09-02-2020 om 21:18
94262
09 feb. / 19:16
€ 125