Karel Appel - Tapijt van Karel Appel - Verkocht

Glas / Keramiek

  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Periode 2000 t/m Heden
In opdracht geveild:

Mooi Tapijtje van Karel Appel. Hoogpolig. Wol? Leuk stukje van letterlijk toegepaste kunst!

Jaartal: onbekend
Afmetingen: 85cm x 62cm
Gesigneerd: Handgesigneerd
Oplage: onbekend (gelimiteerd)

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Afhandeling:
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Het werk kan bezorgd worden a 35 euro binnen NL (uitgezonderd Zeeuws Vlaanderen + 25 euro en de Eilanden).

Garantie:

Informatie: