Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1978 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 57 x 79 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 4/25 |
Grote litho van Kees Franse uit 1978. Nummer: 4/25. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H57 x b79 cm. Afmetingen voorstelling: H49 x b56 cm. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden gemaild.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
In goede staat | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 5-3-2020 om 11:15 |
Eindtijd | 12-3-2020 om 22:28 |