Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1978 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 56.5 x 78.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Proefdruk |
Grote litho van Kees Franse uit 1978. Oplage: Proefdruk. Afmetingen blad: H56,5 x b78,5 cm. Afmetingen voorstelling: H31 x b38,5 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden gemaild.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Conditie: in goede staat. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 5-3-2020 om 11:21 |
Eindtijd | 17-3-2020 om 21:45 |